До Дня Національної поліції України

04 07 2019 204 липня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Демиденко та Кагарлицький міський голова Олександр Панюта привітали працівників районного відділення Національної поліції України з професійним святом.

Вітаючи працівників поліції, керівники району та міста висловили вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість українському народові, а також побажали мужності, витримки, наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, довіри та поваги від жителів Кагарличчини.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, самовіддану працю в Національній поліції України та з нагоди Дня Національної поліції України кращим працівникам вручено спільні Подяки районної державної адміністрації та районної ради, Подяки міського голови, подарунки та квіти. Також, своїх колег з професійним святом привітав начальник Кагарлицького відділення Обухівського відділу ГУ Національної поліції України у Київській області Ігор Небаба. Святковий концерт для присутніх підготували учасники художньої самодіяльності міського будинку культури.

04 07 2019 304 07 2019 404 07 2019 504 07 2019 6

04 07 2019 804 07 2019 9