Апаратна нарада

29 07 201929 липня в.о.голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України,

центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації; про стан виконавської дисципліни в Кагарлицькій райдержадміністрації; про призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам; про роботу із зверненнями громадян в Кагарлицькій райдержадміністрації за І півріччя 2019 року; про організацію системи контролю за графіком   доставки пенсій та субсидій; про стан впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі. За результатами наради прийняті рішення та видані доручення відповідним службам.