Очільник області відвідав Стайківську ЗОШ

02 4 08 201902 серпня, під час робочої поїздки до Ржищівської об’єднаної територіальної громади голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян відвідав Стайківську загальноосвітню школу I-IIIступенів. В ході візиту разом із заступниками та за участі в.о.голови Кагарлицької райдержадміністрації

Світланою Синюк та головою Кагарлицької районної ради Іваном Семцовим ознайомилися з підготовкою навчального закладу до нового навчального року та обговорили проблемні питання. Наразі стоїть питання продовження капітального ремонту покрівлі даху частини будівлі навчального закладу, площею близько 2000 метрів квадратних. Для завершення ремонтних робіт потрібно близько 1400000 грн. Проектно-кошторисна документація по капітальному ремонту покрівлі в стадії виготовлення. Також обговорено питання обладнання частини приміщення школи для переведення туди дошкільного навчального закладу. В нинішньому приміщенні дитсадка проблемно розмістити ту кількість дітей, що відвідує заклад. Саме приміщення дитсадка планується переобладнати під квартири молодим вчителям сільської школи. Депутат Кагарлицької районної ради, голова бюджетної комісії районної ради, керівник ПОСП «Дніпро» Анатолій Ворона пообіцяв з свого боку фінансову підтримку від господарства для облаштування нових класних кімнат, а саме кабінету фізики та хімії. По завершенні зустрічі очільник області пообіцяв, що відповідні служби проаналізують ситуацію і він прийме з цього приводу рішення.

02 08 2019

02 3 08 2019