Засідання районного штабу

09 08 201909 серпня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела засідання районного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Кагарлицького району до роботи в осінньо-зимовий період.

Під час засідання розглядалися питання про підготовку об’єктів соціально-культурного призначення району до роботи в осінньо-зимовий період; про стан розрахунків підприємств за спожиті енергоносії та розрахунків усіх споживачів за спожиті житлово-комунальні послуги; про готовність житлового сектору до опалювального сезону; про забезпечення технікою, посипковою сумішшю та паливно - мастильними матеріалами підприємств, які обслуговують дороги на території Кагарлицького району, різне. Підводячи підсумки засідання в.о.голови райдержадміністрації наголосила керівникам установ району щодо дотримання термінів та вчасного виконання плану заходів з підготовки житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону.

09 2 08 2019