Привітали працівників ветеринарної медицини

09 3 08 2019У другу неділю серпня в Україні відзначається День працівників ветеринарної медицини. У переддень професійного свята працівники ветеринарної медицини району зібралися для відзначення урочистої події. Привітати колектив працівників ветеринарної медицини району

завітали в.о.голови районної державної адміністрації Світлана Синюк та голова районної ради Іван Семцов. У вітальному слові Світлана Миколаївна зазначила, що ветеринарна медицина сьогодні - одна з важливих складових у забезпеченні епізоотичної безпеки країни. Подякувала працівникам ветеринарної медицини, адже саме завдяки їх щоденній праці в районі забезпечено стабільну, контрольовану епізоотичну ситуацію. Кращих працівників галузі було відзначено спільними Подяками райдержадміністрації та районної ради та подарунками.

09 4 08 2019