Апаратна нарада

12 08 201912 серпня в.о.голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами

про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації; про стан оздоровлення дітей в літній період 2019 року; про роботу із зверненнями громадян в архівному секторі Кагарлицької райдержадміністрації; про роботу Кагарлицького районного підрозділу приватного акціонерного товариства «Київобленерго» за 7 місяців 2019 року; про стан впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.За результатами наради прийняті рішення та видані доручення відповідним службам.