Святкування Дня села Сущани

28 7 08 201925 серпня 2019 року в селі Сущани відбулося святкування Дня Незалежності та Дня села. Привітати громаду села завітали поважні гості – заступник Кагарлицького міського голови Володимир Бойко, завідуючий РОМЦНТ відділу культури і туризму, національностей та релігій Кагарлицької

райдержадміністрації Юрій Король; заступник директора ПрАТ «Агрофорт» Зіновій Лялюк; депутат Кагарлицької районної ради Володимир Мартиненко.

Пісенними дарунками радували громаду вокальний колектив «Червона калина» с.Сущани., вокальний колектив «Мирівчанка» с.Мирівка., гості з сусіднього Обухівського району аматорський колектив «Любисток» с.Григорівка.

Після урочистої частини всіх присутніх частували смачним козацьким кулішем, салом та пиріжками. По завершені відбулася святкова дискотека.

Також під час заходу відбувся футбольний матч між командою старшого покоління та молодіжною командою села; показовий виступ Германівського спортивного клубу із силового екстриму «Самсон»(керівник М.О. Матвієнко) та святкова програма для дітей (ігри, конкурси) та безкоштовний батут.

Спонсорами свята виступили: ПрАТ «Агрофорт», ПСП «Герлянд», ФГ «Мартиненко».28 9 08 2019

27 5 08 201928 8 08 2019

27 6 08 2019