Кагарличчина пам’ятає

29 6 08 201929 серпня є пам’ятною та трагічною датою в історії держави, а всі українці схиляють голови за загиблими і низько вклоняються живим захисникам Незалежної  України, дякують  за мужність і героїзм тим, хто вийшов із того пекла, не зламався духом і продовжує боротьбу з ворогом незалежної України.

29 3 08 201929 4 08 2019

З метою вшанування пам’яті захисників України та 5-ї річниці трагедії під Іловайськом в Галереї Слави учасників АТО Кагарличчини відбулись пам’ятні заходи. Участь у заходах взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, заступники Кагарлицького міського голови Олег Пурій та Володимир Бойко, учасники АТО/ООС, громадськість. Під час заходу перед присутніми виступили в.о.директора Кагарлицького районного історико-краєзнавчого музею Валентина Віценко та механік-радіотелефоніст Кагарлицького районного військового комісаріату Альона Чередник. На знак вічної поваги до жертовної смерті заради майбутнього України, пам’ять усіх загиблих героїв сучасної України, учасники вшанували хвилиною мовчання. Також переглянули ролик про трагічні події пекельного серпня. По закінченню заходу учасники поклали живі квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

29 2 08 2019