Робоча зустріч

10 09 201910 вересня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела робочу зустріч щодо забезпечення отримання особами, які займаються фізичною культурою і спортом допуску до занять від лікаря спортивної медицини, а також можливості проведення фізкультурно-спортивних масових заходів серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів за відсутності медичного спортивного кабінету та лікаря спортивної медицини.

За результатами зустрічі вирішено підготувати та направити до Міністерства молоді та спорту України лист з проханням надати роз’яснення вимог законодавства з питань медичного обслуговування сфери фізичної культури і спорту.

Участь в зустрічі взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, секретар Кагарлицької міської ради Любов Коваль, начальник відділу освіти РДА Надія Омельченко, завідувач сектору молоді та спорту РДА Сергій  Кукош, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради» Інна Карапіра, заступник головного лікаря КЗ КРР «Кагарлицька ЦРЛ» Василь Лакатош, директор Кагарлицької районної дитячо-юнацької спортивної школи Роман Свиридченко.