Апаратна нарада

23 09 2019 623 вересня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про зміцнення матеріально технічної бази закладів культури району; про роботу із зверненнями громадян в Слобідській сільській раді; про роботу адміністративних комісій станом на 01.08.2019 року при виконавчих комітетах Ліщинської та Мирівської сільських рад; про організацію системи контролю за графіком доставки пенсій та субсидій; про надання якісних медичних послуг жителям району; про стан впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.