Прем’єра фільму "Незламні" в Києві!

24 09 201927 вересня о 19:00 в 1 корпусі у великій фізичній аудиторії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ, проспект Победы, 37) відбудеться прем’єрний показ фільму "Незламні".

«НЕЗЛАМНІ» - короткометражний художній iсторико-документальний фільм, знятий на основі реальних подій, що розгортаються у місті Городку на Львівщині у 1932 році. Група бійців УВО-ОУН (Укрaїнської Військової Організації та Організації Українських Націоналістів) здійснюють напад на польське поштове відділення у провінційному містечку для експропріації коштів, з метою використати їх на користь боротьби проти польського гніту над українським населенням Галичини.

На головних героїв Василя Біласа, Дмитра Данилишина, Володимира Старика та Юрка Березинського чекають нелегкі випробування, виклики долі, та зустрічі віч-на- віч із ворогом. Ризик, зазирання смерті у вічі, авантюри та зрада, а все заради одного - аби розворушити тут темні українські маси.

Приходь на показ фільму та підтримай український кінематограф.

Вхід на показ безкоштовний. Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/467673717423409/