Апаратна нарада

07 10 201907 жовтня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про роботу Горохуватського сільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; про роботу адміністративних комісій станом на 01.01.2019 року при виконавчих комітетах Новосілківської і Переселенської сільських рад; про роботу із зверненнями громадян в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації; про роботу Кагарлицького районного відділу державної виконавчої служби за 9 місяців 2019 року; про роботу Кагарлицького районного військомату щодо проведення призову громадян України на строкову військову службу; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.

07 10 2019 2