До Дня працівників харчової промисловості

18 10 201918 жовтня, напередодні професійного свята харчовиків – Дня працівників харчової промисловості, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю жовтня, в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов привітали колектив ПрАТ «Кагма».

Керівники району привітали присутніх з професійним святом, побажали міцного здоров’я, радості, щастя, добробуту, сімейного затишку, а підприємству – подальшого розвитку й процвітання.

З нагоди відзначення Дня працівників харчової промисловості, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків та особистий вагомий вклад у виробництво харчової продукції, спільними Подяками Кагарлицької районної ради та Кагарлицької райдержадміністрації відзначено кращих працівників підприємства.

18 10 2019 418 10 2019 218 10 2019 3