Робоча нарада

25 10 201925 жовтня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела робочу нараду, під час якої обговорили перспективу реалізації у 2019 році проектів, які включені до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2016-2019 роки.

Участь в нараді взяли заступник голови Кагарлицької районної ради Олег Волошин, начальник відділу містобудування та архітектури, капітального будівництва і цивільного захисту РДА, головний архітектор Олег Андрущенко, начальник відділу освіти РДА Надія Омельченко, начальник управління фінансів РДА Наталія Перевера, Слобідський сільський голова Микола Литвин, Кадомський сільський голова Наталія Савченко та Демівщинський сільський голова Олександр Мозговий.

25 10 2019 2