До Дня автомобіліста і дорожника

25 10 2019 325 жовтня, напередодні Дня автомобіліста і дорожника, в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, заступник голови Кагарлицької районної ради Олег Волошин та Кагарлицький міський голова Олександр Панюта привітали колективи філії «Кагарлицьке дорожнє управління» дочірнього підприємства «Київське обласне дорожнє управління» ПАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» та філії «Кончазаспівське ДЕУ» ДП КОДУ з професійним святом.

Керівники району і міста підкреслили значущість роботи автомобілістів та дорожників, як важливого елементу загальної соціально-економічної інфраструктури, що займається автотранспортними перевезеннями, підтримує в належному стані мережу доріг та розвиває автодорожню інфраструктуру.

Присутнім побажали міцного здоров’я, миру, оптимізму і добробуту, рівних доріг та зеленого світла, а також вручили спільні Подяки райдержадміністрації та районної ради, Подяки міського голови, подарунки та квіти.

25 10 2019 4