До Дня Гідності та Свободи

21 11 201921 листопада по всій країні відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Його встановлено Указом Президента, аби віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Тож, цього дня в м. Кагарлик біля пам’ятника Героям Небесної Сотні відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи України.

Захід пройшов за участі керівництва району та міста, працівників установ, організацій та підприємств району, представників громадськості та засобів масової інформації.

Перед присутніми виступив заступник Кагарлицького міського голови Володимир Бойко. Учасники заходу поклали квіти до пам’ятнику та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх тих, хто пожертвував своїм життям заради світлого майбутнього нашої держави.

21 11 2019 221 11 2019 321 11 2019 421 11 2019 5