До Дня енергетика

20 12 201920 грудня, напередодні Дня енергетика, в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта та заступник міського голови Володимир Бойко зустрілися з трудовим колективом районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» та привітали їх з професійним святом.

Керівники району та міста підкреслили, що від злагодженої роботи енергетиків залежить виробництво, промисловість і вся економіка району в цілому, та щиро подякували керівництву і працівникам Кагарлицького РЕМ за сумлінну працю. Кращим працівникам енергетичної галузі Кагарличчини були вручені спільні Подяки райдержадміністрації та районної ради, Подяки міського голови, квіти та подарунки. Також свій колектив з професійним святом привітав начальник районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Андрій Свирбиус.

Святкову програму з новорічними привітаннями підготували учасники художньої самодіяльності міста.

20 12 2019 220 12 2019 3

20 12 2019 420 12 2019 5