Відвідали сім’ю опікунів та привітали з новорічними святами

27 2 12 201927 грудня в.о.голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк за участі директора центру СССДМ Алли Невдобенко, начальника служби у справах дітей та сім'ї РДА Лідії Прохоренко, відвідали сім’ю опікунів Наталії та Романа Рибників з села Бурти, в якій знаходяться діти під опікою.

Гостей радісно зустрічали голова села Бурти Олександр Драган, директор Буртівської ЗОШ Михайло Михайлов та опікун Наталія Рибник. Гості привітали діток з новорічно-різдвяними святами та подарували солодощі. До вітань також долучилися голова Халчанської сільської ради Людмила Ананьєва та секретар Наталія Левчук, які поздоровили шестеро дітей що проживають в селі Халча та залишилися без батьківського піклування. У свою чергу, діти висловили слова вдячності та підготували концертну програму з піснями, колядками та віршами.

27 4 12 2019

27 3 12 2019