Урочистий захід з нагоди 76-ої річниці визволення міста Кагарлика від німецько-фашистських загарбників

08 01 2020 208 січня в актовій залі міського будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди 76-ої річниці визволення міста Кагарлика від німецько-фашистських загарбників. Урочистості відбулися за участю в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлани Синюк, голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова, Кагарлицького міського голови Олександра Панюти, заступників міського голови, ветеранів Другої світової війни, представників громадськості та ЗМІ.

Перед присутніми з промовами виступили міський голова Олександр Панюта і в.о. директора КЗ Кагарлицької районної ради «Кагарлицький районний історико-краєзнавчй музей» Валентина Віценко.

У ході заходу хвилиною мовчання вшановано пам'ять загиблих в роки війни, а також покладено квіти до підніжжя Меморіалу Слави у міському парку.

08 01 2020 308 01 2020 408 01 2020 5