До Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут

22 01 202022 січня у великому залі адмінбудинку відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут. Участь в заході взяли в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, представники органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств, громадськості, ЗМІ.

З вітальним словом до присутніх звернулася в.о голови райдержадміністрації Світлана Синюк: «Саме в цей день 1919 року проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день є символом об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації». Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

29 січня цього року, у День пам’яті Героїв Крут, минає 102 роки героїчного бою під Крутами, що відбувся під час наступу московсько-більшовицьких військ на Київ та став символом стійкості і патріотизму української молоді.

Трагічні події минулих років зобов’язують нас шанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за мир і спокій в рідній незалежній державі. Тож хвилиною мовчання вшановано пам'ять всіх борців за незалежність та суверенітет рідної України в різні роки, а також покладено квіти до пам’ятників Т.Г.Шевченку та Героям Небесної Сотні.

Тематичні художні номери для присутніх підготували учні дитячої школи мистецтв та учасники художньої самодіяльності міського будинку культури.

22 01 2020 222 01 2020 322 01 2020 422 01 2020 522 01 2020 622 01 2020 722 01 2020 8