Сесія районної ради

29 01 202029 січня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов провів пленарне засідання 51 сесії районної ради. Під час засідання розглядалися питання про внесення змін до рішення сесії районної ради VІІ скликання від 19.12.2019 року № 416-50(І)-УІІ "Про районний бюджет Кагарлицького району на 2020 рік" та додатків 1,2,3,5,6,7 до нього;

про встановлення надбавки заступнику голови районної ради на 2020 рік; про Програму розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Кагарлицької районної ради "Кагарлицька центральна районна лікарня" на 2020-2021 роки; різне.

Також на початку засідання начальник Обухівського відділу поліції Ростислав Горбач представив присутнім нового начальника Кагарлицького відділення поліції Сергія Панасенка, який раніше очолював Ржищівське відділення поліції. Керівник Обухівської поліції зазначив, що Сергій Васильович може завжди розраховувати на підтримку керівництва Головного управління Національної поліції щодо реалізації функцій та завдань, які покладені на Національну поліцію. У свою чергу, новопризначений керівник Кагарлицького відділення поліції Сергій Панасенко зазначив: «Відновлення довіри населення до поліції - це основний пріоритет нашої діяльності, і ми докладемо усіх зусиль, задля того, щоб досягти високого результату!»

29 01 2020 329 01 2020 2