Виїзний прийом громадян в с. Демівщина

11 02 2020 311 лютого в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, за участю начальника управління соціального захисту населення РДА Оксани Дячок та начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ Світлани Трохименко, провела виїзний прийом громадян в с. Демівщина.

Під час прийому звернулися 8 жителів села з питань пенсійного забезпечення та нарахування субсидій (надані кваліфіковані роз’яснення), незадовільної роботи маршрутного таксі (видано доручення завідувачу сектору агропромислового та економічного розвитку РДА вивчити дане питання), обрізки дерев по вул. Шевченка (видано доручення начальнику районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» вирішити дане питання).