Засідання сесії районної ради

02 04 2020 502 квітня відбулося засідання позачергової 53-ї сесії Кагарлицької районної ради. Під час засідання депутати одноголосно прийняли рішення, яким додатково направили кошти на потреби Цетральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Зокрема, з районного бюджету виділено 373 тисячі гривень для Центральної районної лікарні та 100 тисяч для Центру первинної медико-санітарної допомоги. За ці кошти буде придбано засоби захисту для лікарів, монітор пацієнта (105 тисяч гривень), дві пральні машини, паливо, деззасоби тощо.

Із міського бюджету виділено 455,8 тисячі гривень на придбання апарату штучної вентиляції легень. На засоби захисту (костюми, маски), придбання пральної машини виділено для ЦПМСД сумарно 60 тисяч грн, для ЦРЛ - 50 тис. грн.

Також по 105 тисяч гривень на придбання моніторів пацієнта виділили Буртівська та Леонівська сільські ради.

Горохуватська сільська рада виділила 13 тисяч гривень на аквадистилятор.

Переселенська (7 тис. грн), Шубівська (6 тис. грн) та Ліщинська (4 тис. грн) сільські ради виділили кошти для придбання відсмоктувача.

За кошти Мирівської (10 тис. грн), Сущанської, Ставівської, Горохуватської, Шпендівської та Слобідської сільських рад (по 5 тис. грн) буде придбано дезінфікуючі засоби для медзакладів району.

Звертаючись до депутатів голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов зазначив, що ряд підприємців Кагарличчини теж активно включилися у надання допомоги районним закладам медицини для боротьби з коронавірусом.