Представлення нового голови Кагарлицької районної державної адміністрації

22 04 202022 квітня тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської облдержадміністрації Василь Володін представив громаді Кагарлицького району новопризначеного голову РДА Ігоря Будюка, який призначений розпорядженням Президента України Володимира Зеленського № 277/2020-рп від 17 квітня 2020 року.

Василь Володін привітав Ігоря Будюка з призначенням на посаду голови Кагарлицької райдержадміністрації. Очільник області доручив новопризначеному голові райдержадміністрації забезпечити злагоджену роботу районної адміністрації в інтересах мешканців, а також підкреслив, що реалізувати соціально-економічні програми розвитку району можливо лише завдяки співпраці з депутатським корпусом, міським та сільськими головами та керівниками місцевих органів влади.

У свою чергу, Ігор Будюк подякував за високу довіру та запевнив присутніх у своїй готовності докласти всіх зусиль задля виконання поставлених перед ним завдань.

Після представлення голови райдержадміністрації очільник Київщини Василь Володін провів нараду з вирішення проблемних питань району. Зокрема, обговорювалися питання щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції у районі, забезпечення лікарні та медичних працівників засобами спецзахисту та вчасною виплатою заробітної плати, питання заключення договору КНП КРР «Кагарлицька центральна районна лікарня» із Ржищівською ОТГ щодо медичного обслуговування жителів громади, будівництва об’їзної дороги, сприяння в отриманні дозволу на розробку проекту землевідведення для будівництва полігону твердих побутових відходів, залучення інвесторів, інші. За підсумками наради т.в.о. голови Київської ОДА видав перше доручення голові Кагарлицької РДА подати до облдержадміністрації проекти для залучення інвесторів в Кагарлицькому районі.

Після наради т.в.о голови облдержадміністрації Василь Володін, заступник голови Євген Калінін, новопризначений голова району Ігор Будюк та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов відвідали ТОВ «Кузьминецька будівельна кераміка» с. Кузьминці, де поспілкувалися з генеральним директором заводу Василем Демченком, ознайомились з виробничими потужностями заводу та оглянули сучасне обладнання провідних світових виробників, яке дозволяє застосовувати новітні технології виготовлення цегляної продукції.

22 04 2020 6

22 04 2020 322 04 2020 422 04 2020 5