Робоча зустріч

23 04 2020 223 квітня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Ігор Будюк провів робочу зустріч з благочинними Кагарлицького району та представниками підрозділу поліції щодо закриття для відвідування кладовищ на території міста Кагарлик та населених пунктів Кагарлицького району, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину.

Зокрема, голова району наголосив на необхідності дотримуватись обмежувальних заходів на період карантину та рішень виконавчих комітетів місцевих рад, згідно яких проведення поминальних днів перенесено на період з 04 по 09 червня 2020 року та посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району з даного питання. Також, доручено Кагарлицькому відділенню поліції посилити контроль за виконанням даних обмежувальних заходів в поминальні дні на території району.

Участь в зустрічі взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Демиденко, т.в.о. заступника начальника Кагарлицького відділення поліції Богдан Криницький, благочинний Кагарлицького району Православної церкви України Юрій Король та благочинний Української православної церкви Василь Синюк.

23 04 2020 3