Робочі об'їзди

30 04 202030 квітня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Ігор Будюк спільно з головою Кагарлицької районної ради Іваном Семцовим, начальником відділу освіти РДА Надією Омельченко та начальником Кагарлицького відділення АТ "Київоблгаз" Сергієм Сьомкою здійснили робочі об'їзди щодо вивчення готовності котелень загальноосвітніх навчальних закладів району до нового опалювального сезону.

За результатами огляду котелень прийнято рішення провести реконструкцію вузлів обліку, а також за рахунок місцевих бюджетів придбати нові газові котли для заміни старого обладнання в Кагарлицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Дашенка, Стайківській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Черняхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Крім того, за участю керівника ПОСП "Дніпро", депутата Кагарлицької районної ради Анатолія Ворони було оглянуто спортивний майданчик з облаштованими вуличними тренажерами, який розташований на території Стайківської загальноосвітньої школи.

30 04 2020 230 04 2020 3