Робоча нарада

30 04 2020 430 квітня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Ігор Будюк провів робочу нараду щодо можливості відкриття агропромислових ринків на території Кагарлицького району. За підсумками наради прийнято рішення про заборону відкриття центрального ринку та "Критого ринку" в м. Кагарлик в зв'язку з відсутністю реєстрації агропромислового ринку, як оператору ринку харчових продуктів відповідно за Закону України "Про основні принципи та вимоги до забезпечення та якості харчових продуктів" та не дотримання ряду інших вимог щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції при здійсненні торгівлі харчовими продуктами на ринках, які зазначені в постанові Головного санітарного лікаря України від 27.04.2020 р. №14 "Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропромислових ринках".

Дирекціям ринків рекомендовано забезпечити дотримання всіх вимог Постанови, а також підготувати та подати пакет відповідних документів для реєстрації згідно законодавства. Після проведення даної процедури, яка триває 15 календарних днів, рішення про відкриття буде повторно розглянуто.

Участь в нараді взяли перший заступник міського голови Олег Пурій, голова Кагарлицького районного споживчого товариства, директори ринків, представники районного відділення поліції, районного підрозділу Держпродспоживслужби та ініціативної групи підприємців.

30 04 2020 5