Вручення посмертного ордену "За мужність" ІІІ ступеня

14 07 2020 216 листопада 2019 року, в зоні проведення операції Об'єднаних сил у Луганській області від смертельного кульового поранення, завданого російським снайпером, загинув військовослужбовець 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого Соколов Артем Іванович, який народився у селі Сущани Кагарлицького району.

Сьогодні, 14 липня 2020 року, голова Кагарлицької районної державної адміністрації Ігор Будюк та т.в.о. районного військового комісара Сергій Зайченко, вручили дружині військовослужбовця Євгенії Соколовій посмертний орден «За мужність» ІІІ ступеня.

Державна нагорода присвоєна згідно Указу Президента України №131/2020 від 07 квітня 2020 року «за самовіддане служіння Українському народові, особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України».

Ігор Сергійович висловив слова вдячності та підтримки дружині захисника, адже в нього залишилися двоє діток та побажав родині витримки, миру, благополуччя та світлого майбутнього.

14 07 2020 314 07 2020 4