Прямий телефонний зв'язок

15 07 2020 215 липня керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Демиденко провела прямий телефонний зв'язок з жителями району, під час якого звернулися 9 жителів району з питань ремонту телефонної лінії, ремонту радіоточок в с. Халча, Шубівка та м. Кагарлик, перебоїв в енергопостачанні та вчасної доставки квитанцій за електроенергію в с. Новосілки, вивезення сміття та вуличного освітлення в с. Мирівка, завезенення скрапленого балонного газу в с. Панікарча, нарахування суми платежу за доставку газу (с. Переселення).

Заявникам надані роз’яснення та видані відповідні доручення для вирішення проблемних питань. Також, у ході прямого телефонного зв’язку жителька м. Кагарлик висловила подяку меру міста Кагарлик Олександру Панюті за благоустрій міського парку, організацію вивезення сміття в місті та надання всебічної допомоги людям похилого віку.