Робоча нарада

16 07 2020 516 липня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Ігор Будюк провів нараду щодо паспортизації водних об’єктів на території Кагарлицького району. Участь в нараді взяли заступник голови Кагарлицької районної ради Олег Волошин, перший заступник міського голови Олег Пурій, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Демиденко, інженер гідротехнік Обухівськоо міжрайонного управління водного господарства Людмила Миколенко, голови сільських рад, орендарі водних об’єктів.

Під час наради розглядалися питання про паспортизацію водних об’єктів Кагарлицького району, які знаходяться в межах та за межами населених пунктів; про перегляд договорів оренди та змін до них згідно чинного законодавства.

За результатами наради видано доручення міському та сільським головам провести інвентаризацію водних об'єктів в населених пунктах району.

16 07 2020 6