Призовники, які навчатимуться у вузах, отримають відстрочку від призову в армію

16 07 2020 10Призовники, які мають намір навчатися у вузах, отримають відстрочку від призову в армію.

Указом Президента України від 23 березня 2020 року №103 “Про внесення змін до Указу Президента України від 16 січня 2020 року №13” перенесено строки проведення чергового призову громадян на строкову військову службу з квітня-червня на травень-липень 2020 року.

З метою недопущення порушення конституційних прав громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, на здобуття освіти призовним комісіям надано відповідні рекомендації.

Випускникам, які беруть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні та подали (мають намір подати) документи щодо вступу у вищі навчальні заклади, дозволено завершити участь у вступній кампанії. На підставі вимог статті 17 Закону України “Про військовий обов'язок та військову службу” у разі вступу до вищого навчального закладу юнакам потрібно подати письмову заяву на відстрочку від призову для здобуття освіти на весь період навчання. Для цього необхідно звернутися до Кагарлицького районного військового комісаріату.