Виїзні прийоми громадян

10 09 2020Протягом поточного тижня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Ігор Будюк здійснив ряд виїзних прийомів громадян в селах Горохуватка, Бурти, Демівщина, Новосілки та Зелений Яр. Під час прийомів жителі сіл зверталися з питань вчасної доставки преси, ремонту дорожнього покриття по вул. Перемоги, виділення земельних ділянок працівникам соціальної сфери (с. Горохуватка);

розчищення ліній електропередач від крони дерев, продовження відпустки учаснику АТО/ООС з поважної причини (с. Демівщина); благоустрою території (с. Бурти); виплати за оренду земельної частки (паю), ремонту греблі сільського ставу, транспортного сполучення між населеним пунктом Зелений Яр-Кагарлик, ремонту сільського клубу, який знаходиться в аварійному стані (с. Зелений Яр).

Для вирішення проблемних питань громадян головою адміністрації видано ряд доручення керівникам відповідних служб, зокрема керівнику районного відділення ПАТ «Укрпошта», підрозділу ПАТ «Київобленерго», райвійськкомату, відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, перевізнику ПП «Лобуренко», сільським головам. Разом з тим, частина питань вже вирішена в оперативному порядку, інші перебувають на особистому контролі голови адміністрації.

10 09 2020 210 09 2020 310 09 2020 410 09 2020 510 09 2020 710 09 2020 6