До Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

11 09 202011 вересня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Вадим Циганок та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов привітали колектив Кагарлицького відділення АТ «Київоблгаз» з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України, яке відзначають щорічно у другу неділю вересня.

Керівники району подякували працівникам газової служби за напружену повсякденну працю та небайдужістю до запитів людей, побажали міцного здоров’я, впевнених успіхів і досягнень на професійній ниві, щастя та невгамовної енергії.

За зразкове виконання службових обов’язків, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята вручені спільні Подяки райдержадміністрації та районної ради, подарунки та квіти.

11 09 2020 211 09 2020 311 09 2020 4