Засідання комісії

11 09 2020 611 вересня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Ігор Будюк провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання розглядалося питання про призупинення навчального процесу в Кагарлицькому НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей", Кагарлицькій ЗОШ №2 імені В.П. Дашенка, Слобідськії ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицького району.

За підсумками засідання комісія вирішила:

Призупинити навчання у 1 класі Слобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицького району з 14.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 усіх учнів та вчителя;

Призупинити навчання у 1 та 6 класах Кагарлицького НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей" з 14.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 дітей та вчителів, які контактували з хворими на COVID-19;

Призупинити навчання у 1 класі Кагарлицької ЗОШ № 2 імені В.П. Дашенка з 14.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 дитини та вчителя, які контактували з хворими на COVID-19;

Кагарлицькому відділу поліції № 1 (з обслуговування м. Ржищів та Кагарлицького району) Обухівського відділу поліції ГУ НП в Київській області та Кагарлицькому районному управлінню головного управління Держпродспоживслужби у Київській області посилити контроль за дотриманням протиепідемічних правил на території Кагарлицького району (протокол від 11.09.2020 року № 38).

11 09 2020 7