Засідання комісії

14 09 2020 214 вересня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Вадим Циганок провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь в засіданні взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, перший заступник міського голови Олег Пурій, члени комісії.

Під час засідання розглядалося питання про призупинення навчального процесу в Кагарлицькому НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей", Горохуватській ЗОШ І-ІІ ступенів Кагарлицького району та продовження карантину в ДНЗ «Теремок»; про проведення командно-штабних тренувань у Кагарлицькому районі в 2020 році.

За підсумками засідання прийняті рішення:

- призупинити навчання у Горохуватській ЗОШ І-ІІ ступенів Кагарлицького району з 15.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 усіх вчителів та обслуговуючого персоналу;

- призупинити навчання І курсу Кагарлицького НВК ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей з 15.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 дітей та вчителів, які контактували з хворими на COVID-19;

- продовжити термін повного карантину в ДНЗ «Теремок» до 21.09.2020р.;

- перенести проведення командно-штабних тренувань до окремого рішення (протокол від 14 вересня 2020 року № 39).