До Дня фармацевтичного працівника

18 09 2020У третю суботу вересня фармацевти країни відзначають своє професійне свято - День фармацевтичного працівника. Тож, 18 вересня, напередодні свята, працівників КП "Кагарлицька центральна районна аптека №9" вітали заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Вадим Циганок та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов.

Звертаючись до аптекарів, керівники району підкреслили високу соціальну значимість професії фармацевта, подякували їм за щоденну благородну справу, глибокі знання і фаховий досвід, які поєднуються з духовністю, милосердям та щирим співчуттям до людей. Фармацевтам побажали добра, щастя, благополуччя, родинного затишку та здійснення всіх життєвих і професійних задумів.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків, вагомий особистий внесок у розвиток фармацевтичної галузі, відданість справі та з нагоди професійного свята спільними Подяками райдержадміністрації та районної ради, подарунками та квітами відзначено - Куцевол Ганну Олексіївну - провізора аптечного пункту №1 КП "Кагарлицька центральна районна аптека №9" та Терещенко Тамару Олександрівну - фармацевта аптечного пункту №3 КП "Кагарлицька центральна районна аптека №9".

18 09 2020 218 09 2020 3