До Дня працівників освіти

02 10 202002 жовтня, напереродні Дня працівників освіти, заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Вадим Циганок та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов привітали освітян району з професійними святом.

Керівники району подякували  вчителям за самовіддану працю, терпіння і вірність вчительському обов’язку. Побажали  миру та злагоди, міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпаної життєвої енергії.

Свої привітання та вдячність педагогам  висловили також начальник відділу освіти районної державної адміністрації Надія Омельченко та голова профспілки працівників освіти Валерій Невдобенко.

За вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, високий професіоналізм, сумлінну самовіддану працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти вчителів нагородили відзнаками, подарунками та квітами.

Зокрема, Тамарі Черненко (Кагарлицький НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей) вручено нагрудний знак "Відмінник освіти", а Ірину Малооку (Стайківський ОЗЗСО І-ІІІ ст.) нагороджено Почесною грамотою Київської облради.

Грамотами департаменту освіти та науки нагороджено Ірину Малооку, Мар'яну Ремигу, Тетяну Кармазин, Наталію Візьонок, Анатолія Муковоза, Ларису Гончаренко.

Спільними Подяками Кагарлицької районної державної адміністрації та районної ради відзначено: Тетяну Бордюг (ДНЗ "Теремок"), Тетяну Бучок (Шубівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Світлану Волошин (ДНЗ "Ромашка"), Андрія Гурянова (Стайківський ОЗНЗ І-ІІІ ст.), Ларису Дринь (Переселенська ЗОШ І-ІІІ ст.), Віктора Заїку (Кагарлицький міжшкільний НВК), Надію Кажукало (ОЗНЗ Мирівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Наталію Коваленко (ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №3), Вікторію Коробенко (Кадомська ЗОШ І-ІІ ст.), Наталію Лабзенко (Кагарлицький НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей"), Людмилу Лисенко (Ставівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Володимира Литовченка (КЗ КРР "Кагарлицька районна дитячо-юнацька спортивна школа"), Людмилу Мартиненко (Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П. Дашенка), Ольгу Нагорну (Буртівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Людмилу Окуту (Кузьминецька ЗОШ І-ІІ ст.), Тетяну Панасюк (Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Тетяну Папіженко (Великопріцківська ЗОШ І-ІІ ст.), Ірину Почерніну (Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Світлану Путченко (ДНЗ "Теремок"), Лідію Рижову (Стайківський ОЗНЗ І-ІІІ ст.), Світлану Сіроштан (ДНЗ "Ромашка"), Діну Токовенко (Демівщинський НВК (ЗОШ І ст.-дитячок садок"), Володимира Федорченка (КЗ КРР "Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості"), Тетяну Федусенко (Слобідська ЗОШ І-ІІІ ст.).

02 10 2020 202 10 2020 302 10 2020 402 10 2020 502 410 2020 6