До Дня захисника України

13 10 2020В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також й  державне свято - День захисника України. Сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Тому поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.

З цієї нагоди, 13 жовтня, у залі засідань райдержадміністрації заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Вадим Циганок та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов привітали захисників Кагарличчини. Керівники району подякували військовим, добровольцям та ветеранам за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я  миру  та  майбутнього. Побажали усім мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

За самовіддане служіння українському народові, сумлінне і бездоганне виконання своїх службових обов’язків під час захисту суверенітету і територіальної цілісності держави, вірність військовій присязі та з нагоди Дня захисника України спільними Подяками райдержадміністрації та районної ради, подарунками та квітами відзначені Віктор Великий – молодший сержант, Юрій Дрогальчук – прапорщик, Юрій Єжак – старший сержант, Андрій Касьян – молодший сержант, Олександр Кірієнко – старший сержант, Олексій Масленко – рядовий, Сергій Нижник – старший солдат, Ігор Старинець – прапорщик, Євген Суховець – старший солдат, Валерій Татарчук – прапорщик.

Також за сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, відповідальне ставлення до виконання своїх службових обов’язків, бездоганну службу та з нагоди Дня захисника України спільні Подяки райдержадміністрації та районної ради вручені Антону Кобзарю - співробітнику Обухівського районного відділу Головного управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області, Степану Присташу - співробітнику Обухівського районного відділу Головного управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області, Віті Сарапин - оператору відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Кагарлицького районного військового комісаріату.

13 10 2020 213 10 2020 313 10 2020 4