Робоча нарада

09 11 202009 листопада заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Вадим Циганок провів робочу нараду з керівниками дорожніх служб району. Участь в нараді взяли заступник Кагарлицького міського голови Володимир Бойко, т.в.о. начальника Кагарлицького відділу поліції № 1 (з обслуговування м. Ржищів та Кагарлицького району) Обухівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Вадим Бандура, провідний інспектор Кагарлицького РС ГУ ДСНС України в Київській області Сергій Онищенко, начальник філії «Кагарлицьке районне дорожнє управління Костянтин Хамаздір.

09 11 2020 2Під час наради обговорювалося питання про готовність дорожніх служб Кагарлицького району до осінньо-зимового періоду 2020-2021 років, інше. Доповідачі проінформували присутніх про готовність техніки та забезпечення піщано-соляною сумішшю на осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Зокрема, Кагарлицьке комунальне підприємство «Міськрембудсервіс» - спецтехніка в кількості 8 одиниць готова до осінньо–зимового періоду; піщано-соляна суміш завезено 300 т та очікується доставки 260 т; ПММ (паливно-мастильні матеріали) будуть закуповуватися по мірі необхідності.

ТОВ «Спецкомплектпостач» (Філія «Кагарлицьке районне дорожнє управління») - дороги загального користування місцевого значення обслуговує ТОВ «Спецкомплектпостач», для роботи в осіннь-зимовий період підприємство має: спецтехніка в кількості 13 одиниць готова до осінньо–зимового періоду; піщано-соляна суміш – в наявності 3200; ПММ будуть закуповуватися по мірі необхідності.

Київський облавтодор - обслуговування державної дороги Н01 Київ-Знам’янка здійснює організація Київський облавтодор, для роботи в осіннь-зимовий період підприємство має: спецтехніка в кількості 3 одиниці готова до осінньо–зимового періоду; піщано-соляна суміш – в наявності 730 т; ПММ: бензин – 200 л; ДП – 200 л.

За підсумками наради прийняті наступні рішення:

1) рекомендувати міському та сільським головам посилити контроль за соціально незахищеними категоріями населення (малозабезпечені та багатодітні сім’ї, діти – сироти, інваліди, одинокі люди похилого віку та ін.) щодо забезпечення їх ліками, продуктами та іншими товарами першої необхідності.

2) Кагарлицькому відділу поліції № 1 (з обслуговування м. Ржищів та Кагарлицького району) Обухівського відділу поліції ГУ НП в Київській області:

- контролювати   стан залізничних переїздів та автодоріг в районі, особливу увагу звернути на круті спуски до окремих населених пунктів;

- підвищити контроль за станом автотранспорту, що перевозить пасажирів, особливо дітей;

- забезпечити   безпечний рух   автомобільного   транспорту у разі сильних снігопадів, налипання снігу, снігових заметів, хуртовин, ожеледиці та повені.

3) Керівникам Кагарлицького підрозділу ПАТ «Київобленерго», КП   «Кагарликводоканал», КП «Міськрембудсервіс», Кагарлицького КЖЕП:

- проводити розчищення електроліній від гілок дерев на вулицях населених пунктів району;

- забезпечити безперебійну подачу питної води, своєчасну ліквідацію поривів водогінної та   каналізаційної мережі;

- забезпечити роботу двірників щодо своєчасного розчищення дворів біля комунальних житлових будинків від снігу, звернути увагу на своєчасний ремонт та утеплення дверей та вікон в під'їздах житлових будинків.