Апаратна нарада

14 12 2020 614 грудня Кагарлицький міський голова Олександр Панюта провів розширену апаратну нараду з керівниками відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації  та міської ради, керівниками підприємств, установ та організацій, старостами сіл. Участь у нараді взяв голова Кагарлицької райдержадміністрації Ігор Будюк.

 

Перед початком роботи Олександр Панюта від усіх присутніх привітав із сьогоднішнім Днем народження учасника наради, старосту с. Стави Володимира Михайленка.

Міський голова представив присутнім секретаря міської ради Людмилу Демиденко, заступника міського голови з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення Валентину Циганок.

Насамперед на нараді було заслухано і взято до відома інформацію про стан захворюваності на коронавірусну інфекцію, обговорено першочергові проблемні питання медиків і шляхи їхнього вирішення. Заслухано також інформацію про заходи, що вживаються дорожніми службами для виправлення ситуації з ожеледицею на дорогах, узгоджено спільні дії з ними, а також із міськими комунальними службами  з боку представників влади в населених пунктах громади.

Заслухано і обговорено інформації керівників ряду інших служб: міграційної, рятувальної, правоохоронної, а також управління Державного казначейства, територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній військкомат), Центру зайнятості, відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ в Київській області, Держпродспоживслужби, структурних підрозділів райдержадміністрації, міської ради тощо.

Першу свою нараду очільник територіальної громади провів у розширеному форматі, але надалі з огляду на епідеміологічну ситуацію наради відбуватимуться у вужчому колі, секторально, а також із використанням сучасних засобів комунікації; робочі питання з керівництвом громади і відповідними службами можна буде вирішувати в телефонному режимі.

Після завершення розширеної наради Олександр Панюта обговорив ряд робочих питань зі старостами сіл.

14 12 2020 5

Додаткова інформація