Свято "Мелодії гармоніки і життя"

20 грудня 2014 року в актовому залі  Кагарлицької школи мистецтв відбулося традиційне культурно - мистецьке свято "Мелодії гармоніки і життя". Крім гармоністів  району участь у даному заході брали  почесні гості вокальний колектив "Калинонька" з с. Гнідин Бориспільського  району художній керівник Білоус Володимир Петрович, лауреат багатьох конкурсів гармоніст з м. Миронівка Гусаченко  Олександр Прокопович, гармоніст з м. Переяслав  Хмельницький  Губар Микола Григорович. Свої музині вітання для всим присутнім  на заході  дарували учасники вокального ансамблю "Горлиця" Слобідського Будинку культури.

Перед учасниками заходу виступили студенти Київського інституту музики ім. Р. Глієра Яна Єригіна та Єгор Громико. Всіх присутніх в залі привітали своїми музичними номерами викладачі та учні Кагарлицької школи мистецтв.  По закінченню заходу  начальник відділу культури і туризму, національностей та релігій Кагарлицької райдержадміністрації  В.В. Полозов  вручив грамоти всім учасникам даного заходу.