Благодійна акція «З любов’ю до дітей»

17 01 2020З 13 по 19 січня 2020 року у Київській області проходить благодійна акція «З любов’ю до дітей». Цього року вітання та подарунки, надані службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації, отримали 7 дітей району. Дітям їх вручили працівники служби у справах дітей та сім’ї районної державної адміністрації та Кагарлицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше...

Вручено відзнаки прийомним сім'ям

16 01 202016 січня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк та начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Лідія Прохоренко вручили Подяки та цінні подарунки від служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації прийомним сім’ям Германенків та Богіних, якими родини були відзначені на обласному заході «Різдвяні дзвони», що проходив 3 січня в Київській облдержадміністрації.

Про обласний захід «Різдвяні дзвони»

03 01 202003 січня 2020 року у Вишгороді службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації проведено обласний захід «Різдвяні дзвони». Участь у заході взяли родини Київщини: прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, патронатні сім’ї, багатодітні родини, які своїм прикладом та батьківським потенціалом, зробили вагомий внесок у розвиток та соціалізацію своїх дітей та дітей що взяли під опіку чи піклування.

Детальніше...

Робоча зустріч

28 05 201928 травня відбулася зустріч в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлани Синюк з представниками Іспанської благодійної асоціації «Нідес» - допомога знедоленим дітям, щодо оздоровлення в Іспанії дітей, які проживають в складних життєвих обставинах Кагарлицького району.

 

Детальніше...

До Дня матері

13 05 2019 213 травня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк разом з начальником служби у справах дітей та сім’ї РДА Лідія Прохоренко з нагоди Дня матері відвідали матерів, сини яких загинули під час проведення антитерористичної операції. Представники районної державної адміністрації та сільські голови привітали матерів та вручили квіти та подарунки матерям у селах Черняхів, Кузьминці та Панікарча.

Детальніше...

Додаткова інформація