Робоча зустріч

28 05 201928 травня відбулася зустріч в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлани Синюк з представниками Іспанської благодійної асоціації «Нідес» - допомога знедоленим дітям, щодо оздоровлення в Іспанії дітей, які проживають в складних життєвих обставинах Кагарлицького району.

 

Детальніше...

До Дня матері

13 05 2019 213 травня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк разом з начальником служби у справах дітей та сім’ї РДА Лідія Прохоренко з нагоди Дня матері відвідали матерів, сини яких загинули під час проведення антитерористичної операції. Представники районної державної адміністрації та сільські голови привітали матерів та вручили квіти та подарунки матерям у селах Черняхів, Кузьминці та Панікарча.

Детальніше...

Засідання комісії

02 04 201902 квітня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто одне термінове питання щодо захисту права дитини на життя.

 

 

Детальніше...

Інтелектуальна гра «Я і Україна»

11 12 2018 711 грудня службою у справах дітей та сім'ї Кагарлицької районної державної адміністрації проведена інтелектуальна гра «Я і Україна» для учнів 6-9 класів загальноосвітніх шкіл району. За призові місця змагалися 5 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та 2 загальноосвітні школи І-ІІ ступенів.

Детальніше...

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

29 11 2018У рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» службою у справах дітей та сім’ї Кагарлицької районної державної адміністрації було оголошено конкурс малюнків на тему: «Стоп насильству», який проходив з 26 по 28 листопада 2018 року.

 

 

Детальніше...

Додаткова інформація