Про обласний захід «Різдвяні дзвони»

03 01 202003 січня 2020 року у Вишгороді службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації проведено обласний захід «Різдвяні дзвони». Участь у заході взяли родини Київщини: прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, патронатні сім’ї, багатодітні родини, які своїм прикладом та батьківським потенціалом, зробили вагомий внесок у розвиток та соціалізацію своїх дітей та дітей що взяли під опіку чи піклування.

Наш район представляли батьки – вихователі із дитячих будинків сімейного типу Міщенки та Опальки.

Зустріч у передсвятковий час дала можливість сім’ям поділитися своїм надбанням, досягненнями та показати сімейні традиції і таланти, зустрітися з представниками Київської облдержадміністрації.

З вітальним словом виступили заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов, начальник служби у справах дітей та сім’ї КОДА Наталія Онопрієнко – Капустіна та інші. Вони подякували присутнім у створенні форм сімейного виховання, відповідальне ставлення до виконання батьківських обов’язків та усвідомлення завдань до морального розвитку підростаючого покоління.

Присутні на святі отримали вітальні грамоти від служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації та подарунки.

03 01 2020 203 01 2020 3