Робоча зустріч щодо проведення "Тижня права"

30 05 201730 травня під керівництвом керівника апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмили Козенко пройшла робоча зустріч керівників організацій, установ, структурних підрозділів райдержадміністрації, які займаються наданням правової допомоги громадянам, роз'ясненням законодавства про права та обов'язки дітей, протидії торгівлі дітей, захистом прав людей похилого віку.

Цією зустріччю у районі розпочинається Тиждень права, в якому братимуть участь служба у справах дітей та сім'ї, районний та Кагарлицький міський центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, бюро правової допомоги, відділ освіти, Кагарлицький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Учасники зустрічі узгодили питання, винесені для проведення заходу.

30 2 05 2017