Матеріальна допомога учасникам антитерористичної операції

Перелік документів для:

Учасників АТО (сума виплати становить 1 мінімальну заробітну плату):

• заява на ім’я в.о. начальника служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації;
  • ксерокопія ідентифікаційного коду;
  • довідка про безпосередню участь в антитерористичній операції, або посвідчення учасника бойових дій;
  • реквізити рахунку для переказу коштів.

Учасників АТО, які отримали порання (сума виплати становить 7 мінімальних заробітних плат):

• ксерокопія ідентифікаційного коду;
  • виписний епікриз, заключення військово-лікарської комісії з обставинами травми;
  • реквізити рахунку для переказу коштів.

У випадку подачі документів родичами військовослужбовців обов’язково надавати доручення на ім’я заявника (матері, батька, дружини, чоловіка, дочки, сина), свідоцтво про народження, свідоцтво про укладення шлюбу (документ, який посвідчує родинний зв'язок з військовослужбовцем), ксерокопію паспорта, ідентифікаційного коду та банківських реквізитів заявників.

Сімей загиблих учасників АТО (одноразова, сума виплати становить 25 мінімальних заробітних плат):

• заява на ім’я в.о. начальника служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації від члена сім`ї загиблого;
  • подання за підписом голови райдержадміністрації, голови міськвиконкому (міст обласного значення) або профільного заступника;
  • копія паспорта члена сім`ї загиблого;
  • ідентифікаційний код члена сім`ї загиблого;
  • документ, який посвідчує родинний зв`язок (свідоцтво про народження, про шлюб);
  • свідоцтво про смерть загиблого;
  • довідка з зони проведення АТО;
  • довідка з реквізитами рахунку;
    • заява на ім’я начальника служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації від інших родичів (матері, батька, дружини, повнолітніх дітей, братів, сестер, які зареєстровані на території Київської області) про не заперечення отримання матеріальної допомоги заявником.

Щорічна матеріальна допомога сім’ям загиблих учасників АТО (12 000 грн.):

• копія паспорта члена сім`ї загиблого;
  • ідентифікаційний код члена сім`ї загиблого;
  • свідоцтво про смерть загиблого;
  • довідка з зони проведення АТО;
  • довідка з реквізитами рахунку.

Сім’ям загиблих учасників АТО, яким службою у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації було виплачено одноразову матеріальну допомогу, як сім'ї загиблого учасника АТО достатньо подати заяву та у разі зміни банківських реквізитів додати довідку з банку з зазначенням оновленої інформації про рахунок.

Адресна матеріальна допомога особам прийнятим з 01.11.2016 року на військову службу за контрактом до Збройних Сил України, з подальшим зарахуванням до складу військових частин в зоні проведення антитерористичної операції (сума виплати становить 4 мінімальні заробітні плати)

• ксерокопія контракту;
  • ксерокопія витягу з наказу про зарахування до військової частини;
  • реквізити рахунку для переказу коштів.

Щорічна матеріальна допомога родичам військовослужбовців, які загинули в Афганістані:

• у випадку зміни банківських реквізитів подати довідку з реквізитами рахунку.