Акція «Кожній дитині частинка серця»

22 12 2017Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна.

Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців. Люди чекають від цього свята чудес, нових успіхів, щастя й зустрічають його відповідно до традицій свого народу.

Важко знайти людину, яка б не любила Новий рік. З раннього дитинства Новий рік є найулюбленішим домашнім і теплим святом для кожного з нас.

Різдвяні й новорічні свята це – пора що об’єднує, їх обожнюють як діти так і доросліі тому за доброю традицією напередодні цих свят службою у справах дітей та сім’ї Кагарлицької районної державної адміністрації проводиться акція «Кожній дитині частинка серця».

У цьому році у рамках акції отримали продуктові набори 95 сімей з дітьми. Це сім’ї з поранених учасників АТО, які проживають у сільській місцевості; сім’ї в яких виховуються діти – напівсироти, прийомні сім’ї та дитячий будинок сімейного типу. Також солодощі отримали 148 дітей із вказаних сімей. Не залишилися поза увагою і діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Напередодні Нового року вони отримали солодкі подарунки.

22 2 12 201722 3 12 201722 4 12 201722 5 12 201722 7 12 2017