Інтелектуальна гра «Я і Україна»

11 12 2018 711 грудня службою у справах дітей та сім'ї Кагарлицької районної державної адміністрації проведена інтелектуальна гра «Я і Україна» для учнів 6-9 класів загальноосвітніх шкіл району. За призові місця змагалися 5 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та 2 загальноосвітні школи І-ІІ ступенів.

Оцінювало знання команд журі у складі: Федусенко Ю.І., головний спеціаліст відділу освіти – голова журі; Король Ю.П., завідуючий методичним центром відділу культури і туризму; Лісовий Ю.Д., начальник відділу «Кагарлицьке бюро правової допомоги»; Косяк П.В., начальник Кагарлицького районного відділу ДРАЦ; Самойленко А.В., заступник директора Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

ІІІ призове місце виборола Стрітівська ЗОШ І-ІІ ступенів (команда набрала 60 балів)

ІІ місце посіла ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (команда набрала 61 бал)

Перемогу здобула Кагарлицька ЗОШ № 1(команда набрала 64 бали)

Серед капітанів найкращою була капітан команди «Україночки» ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Ільченко Вікторія Віталіївна

Команди-призери отримали подарунки від служби у справах дітей та сім'ї Кагарлицької районної державної адміністрації.

11 12 2018 811 12 2018 911 12 2018 10