Проведено інспектування сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

24 04 2020 423 квітня працівники Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з представниками ювінальною превенцією Кагарлицького відділення поліції здійснили перевірку умов проживання вихованців інтернатних закладів, які у зв'язку з карантином були повернуті у сім'ї. Особливу увагу було наголошено на необхідності дітям залишатися вдома задля запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Солодкі подарунки напередодні свят

13 12 2019Ще з дитинства новорічно-різдвяні свята запам’яталися кожному з нас, як особливий період, сповнений добра, віри у краще. Небайдужі люди нашого міста та району не залишились осторонь та виявили бажання зробити добру справу, подарувати частинку тепла дітям, які потребують особливої соціальної підтримки. Кагарлицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді висловлює подяку Юрченко Людмилі за надання фруктів та солодощів дітям напередодні свят.

Відвідали сім’ї, що перебувають в складних життєвих обставинах

01 3 08 201901 серпня 2019 року в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, начальник служби у справах дітей та сім’ї Лідія Прохоренко, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Невдобенко відвідали сім’ю опікуна у с. Халча та сім’ї сіл Стайки, Великі Пріцьки, Бурти, що перебувають у складних життєвих обставинах, діти з яких перебували у центрах соціально – психологічної реабілітації для дітей.

Під час візиту батькам надано рекомендації щодо їхнього працевлаштування, недопущення проявів асоціальної поведінки, подальшого утримання та виховання дітей.

       Зустріч з персоналом Кагарлицького МРС Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області

29 3 07 201926.07.2019 року в приміщенні Кагарлицького МРС Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області волонтером сектору, який являється куратором громадської організації «Центр надання допомоги алко- та наркозалежних та ВІЛ – інфікованим» Денісовим К.С., за участю юрисконсульта

Детальніше...

„Власний дім”

07 06 2019Київський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі доводить до вашого відома інформацію про те, що 28 позачерговою сесією Київської обласної ради VII скликання від 31 травня 2019 року затверджено зміни до Київської обласної програми індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” до 2023 року.

Детальніше...

Засідання комісії

03 06 2019 303 червня в.о. голови Кагарлицької районної держаної адміністрації Світлана Синюк провела засідання комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглядалися питання про розгляд звернення Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо взяття під соціальний супровід та продовження соціального супроводу окремих сімей;

Детальніше...

Проведено інформаційну зустріч

17 05 201917 травня в приміщенні Кагарлицького міськрайонного сектору філії Державної установи «Центр пробації» відбулася зустріч, в якій взяли участь працівники Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники Кагарлицького міськрайонного сектору філії державної установи «Центр пробації» та особи, які перебувають на обліку. В ході зустрічі представником центру було висвітлено інформацію щодо проблем сім`ї, а саме:

Детальніше...

Нарада-навчання

16 04 201916 квітня 2019 року на базі Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відбулася нарада-навчання, в якій взяли участь працівники Кагарлицького районного, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фахівці із соціальної роботи та директори сільських центрів СССДМ.

Детальніше...

Зустріч з громадянами, які перебувають на обліку у районному центрі зайнятості

05 04 201905 квітня 2019 року в приміщенні Кагарлицького районного центру зайнятості відбулася зустріч, в якій взяли участь працівники Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники відділу «Кагарлицьке бюро правової допомоги» Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та особи, які перебувають на обліку у районному центрі зайнятості.

Детальніше...

«Патронатна сім’я: дітям – родина, патронатним вихователям – стаж та заробітна плата»

26 02 2019Такою була тема зустрічі в районному центрі зайнятості, що відбулась 26 лютого 2019 року. У рамках інформаційної кампанії з популяризації сімейних форм виховання та пошуку кандидатів у патронатні вихователі працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіли присутнім про патронатні родини як альтернативу притулків та інтернатів.

Детальніше...

Круглий стіл на тему: «Протидія домашньому насильству»

16 11 2018В рамках проведення Всесвітнього тижня права, 16 листопада працівниками Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками Кагарлицького МРВ філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області було проведено круглий стіл на тему: «Протидія домашньому насильству».

Детальніше...

Послуга сімейного патронату

07 11 201807 листопада працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в приміщенні Кагарлицького районного центру зайнятості поінформували осіб, які перебувають на обліку, про запровадження в громаді послуги сімейного патронату для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Робочий виїзд

03 10 2018На виконання доручення голови Кагарлицької райдержадміністрації № 68 від 01.10.2018 року, 03 жовтня директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Невдобенко та заступник директора Алла Самойленко спільно з провідним фахівцем Кагарлицького РС ГУ ДСНС України в Київській області Олександром Раснюком здійснили виїзд в села Сущана, Мирівка та Переселення.

Детальніше...

Про інститут наставництва

24 09 2018З метою підготовки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа до самостійного життя прийнято Закон України від 08.09.2016 р. № 1504-VIII "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування". Даний закон запроваджує інститут наставництва для роботи з дітьми, які виховуються в інтернатних закладах.

Наставництво це– добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя.

Детальніше...

Додаткова інформація