Робочий об'їзд

26 2 09 201726 вересня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, начальник служби у справах дітей та сім’ї Лідія Прохоренко, головний спеціаліст служби Людмила Дегятренко, заступник директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Самойленко, спільно з головою села Стайки Наталією Галкіною, фахівцем із соціальної роботи Центру Оленою Байдою відвідали сім’ї, що проживають на території села та перебувають в складних життєвих обставинах та сім’ю опікунів з метою обстеження умов проживання дітей.

Детальніше...

Благодійний марафон «Біжи заради життя. 2 200 метрів доброти»

22 вересня 2017 року о 14.00 відбудеться ІІ загальноміський благодійний марафон «Біжи заради життя. 2 200 метрів доброти». Марафон буде проходити у Мелітопольському міському парку культури та відпочинку ім. М.Горького. Зібрані кошти будуть спрямовані на придбання необхідного медичного обладнання для Мелітопольської міської дитячої лікарні.

Оплату квитків (благодійний внесок) можна зробити за безготівковим розрахунком на рахунок благодійної організації «Сяйво надії» з призначенням платежу: «Благодійна допомога. Марафон. Квитки».

Детальніше...

Засідання комісії

15 09 201715 вересня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела засідання комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглядалися питання про надання згоди на посвідчення договору довічного утримання житлового будинку, право користування яким належить неповнолітній дитині;

Детальніше...

Про проведення заходу

Управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації спільно з молодіжною громадською організацією «Моноліт 1044» 15-17 вересня 2017 року на території лісового масиву біля села Мигалки Бородянського району планується проведення акції, спрямованої на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення, «Мигалки – 2017».

Детальніше...

Проведено профілактичну бесіду

08 09 20178 вересня в приміщенні Кагарлицького міськрайонного відділу з питань пробації старшим інспектором Салієм Євгеном Григоровичем спільно з представником Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юрисконсультом Дядченко Оленою Петрівною, було проведено профілактичну бесіду для засуджених осіб, які перебувають на обліку Кагарлицького МРВ ПП на тему: «Туберкульоз та шляхи передачі».

Детальніше...

Засідання комісії з питань захисту прав дітей

16 10 08 201716 серпня, заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела засідання комісії з питань захисту прав дітей при Кагарлицькій районній державній адміністрації. Під час засідання розглянуто питання щодо невиконання батьківських обов’язків дружини відносно сина;

Детальніше...

Стартував обласний відкритий конкурс соціальних проектів.

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання спільно з ActiveCitizens - BritishCouncil проводить пітчинг проектів.
Проводиться з метою підтримки молодіжних ініціатив, налагодження співпраці з інститутами громадянського суспільства, розвитку громадянської активності та відповідальності молоді Київщини.
Прийом проектних ідей відбувається до 25 серпня за електронним посиланням на сайті http://pitching.in.ua/kyiv.
Другим етапом є обов'язкова участь у тренінгу 3 11 по 14 вересня.
Переможці будуть обиратись конкурсною комісією та профінансовані в рамках реалізації комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини».
Кількість проектів, що отримують фінансування, залежить від бюджетів поданих проектів, але на сукупну суму 100 000 грн. Гранична сума для одного проекту – 20 000 грн.

Пітчінг проектів Активних громадян Київської області
Оголошується конкурс проектів соціальної дії серед активних громадян…

Онлайн-опитування підлітків та молоді

Громадська організація «Український інститут соціальних досліджень імені О.Яременка» проводить онлайн-опитування підлітків та молоді віком 13-24 років «Думки, оцінки та уподобання підлітків щодо тестування на ВІЛ та консультування (КІТ)» (за методологією Всесвітньої організації охорони здоров’я). Контактна особа УІСД ім. О. Яременка Нагорна Катерина, координатор дослідження, тел. (044) 501-50-75, (050)747-55-62, e-mail: krasnkatja@gmail.com. https://goo.gl/zAUFw5

 

 

Надання безоплатної правової допомоги особам без громадянства

08 8 08 201708 серпня, за сприяння центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кагарлицької райдержадміністрації проведено прийом громадян із надання безоплатної правової допомоги особам без громадянства. Даний захід проходив за підтримки благодійного фонду «Право на захист», робота якого спрямована на захист і дотримання прав внутрішньо переміщених осіб, біженців та осіб без громадянства.

Детальніше...

Конкурс соціальних проектів молодіжних ініціатив.

Київська обласна державна адміністрація спільно з проектом «Активні громадяни» Британської Ради в Україні, з метою залучення молодіжної громади до розвитку області, підтримки молодіжних ініціатив в соціальній сфері, розпочинає Конкурс соціальних проектів молодіжних ініціатив.

            Конкурс соціальних проектів молодіжних ініціатив–обласний відкритий конкурс соціальних проектів щодо реалізації ідей, спрямованих на створення умов для повноцінної самореалізації молоді, зменшення негативних явищ у молодіжному середовищі, забезпечення системної взаємодії державних органів з громадськістю у питаннях молодіжної політики.

Детальніше...

Відвідали сім’ї внутрішньо-переміщених осіб

02 9 08 201702 серпня директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Невдобенко, директор районного центру зайнятості Світлана Нагірна та юрисконсульт центру соціальних служб Олена Дядченко відвідали сім’ї внутрішньо-переміщених осіб, які проживають в с. Кадомка. Батьків було поінформовано щодо послуг, які надаються центром зайнятості.

Детальніше...

Засідання круглого столу

31 10 07 201728 липня 2017 року у приміщенні Кагарлицького міськрайонного відділу з питань пробації відбувся круглий стіл за участі старшого інспектора Кагарлицького МРВ ПП майора внутрішньої служби Наталії Погребенної, інспектора Кагарлицького МРВ з питань пробації Оксани Романець, юрисконсульта Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Олени Дядченко. Під час зустрічі обговорено шляхи співпраці щодо надання соціальних послуг особам молодіжного віку та забезпечення виконання покарань для осіб, що перебувають на обліку у службі пробації.

До уваги активної молоді Кагарличчини!

З 14 по 21 серпня 2017 року в Івано-Франківській області буде проходити Всеукраїнська акція «Чорний ліс», яка спрямована на збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Про бажання взяти участь в акції необхідно повідомити до 25.07.2017 року за телефоном: (04573) 5-14-40 або звернутися до Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Кагарлик, пл. Незалежності, 1, 3-й поверх, кабінет 321.

Правова допомога особам без громадянства та особам, які мають ризик безгромадянства

Проект «Правова допомога особам без громадянства та особам, які мають ризик безгромадянства» почав роботу в червні 2017 року.

Проект реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісару ООН у справах біженців на території Києва та Київської області.

Цільова аудиторія проекту – особи без громадянства (ОБГ) та особи, які мають ризик безгромадянства.

Детальніше...

Додаткова інформація