Людина – не товар! Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 07 2018Сучасне рабство може торкнутися кожного, не залежно від соціального статусу, віку, статі, освіти. Постраждалі живуть серед нас, але часом залишаються невидимими.  

Якщо Ваші права на вільне пересування обмежують, негайно звертайтеся за допомогою.

Детальніше...

Робоча поїздка

17 5 07 201817 липня комісією у складі директора Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алли Невдобенко, начальника відділу освіти Кагарлицької райдержадміністрації Надії Омельченко, психолога Центру Тетяни Махині та фахівця із соціальної роботи Ніни Віценко було здійснено виїзд у сім’ю,

Детальніше...

Співпраця з Всеукраїнським благодійним фондом «Тріумф серця»

13 07 2018 3Кагарлицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у своїй роботі активно співпрацює з Всеукраїнським благодійним   фондом «Тріумф серця». Завдяки цій співпраці передано засоби особистої гігієни до акушер-гінекологічного відділення центральної районної лікарні та надано подарункові набори дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Детальніше...

Проведено профілактичну бесіду на тему: «Злочин і підліток»

13 07 201813 липня 2018 року юрисконсультом Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді у приміщенні Кагарлицького міськрайонного відділу з питань пробації проведено профілактичну бесіду на тему: «Злочин і підліток». У ході бесіди піднімалися питання щодо відповідальності неповнолітніх за вчинення правопорушень.

Робочий виїзд у села Горохове, Великі Пріцьки та Стрітівку

16 05 2018 216 травня директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Невдобенко та начальник служби у справах дітей та сім’ї Кагарлицької райдержадміністрації Лідія Прохоренко здійснили робочий виїзд у села Горохове, Великі Пріцьки та Стрітівку.

Детальніше...

Проведено лекцію «Відповідальне ставлення до власного життя та здоров`я»

16 05 201816 травня працівником районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оленою Дядченко спільно з представником ГО «Я-Легенда» Антоном Норбєковим проведено лекцію з учнями 6-9 класів Великопріцьківської ЗОШ І-ІІ ст. на тему: «Відповідальне ставлення до власного життя та здоров`я». Під час заходу було розповсюджено буклети та плакати на теми: «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!», «Торгівля людьми».

Проведено профілактичні бесіди із особами молодіжного віку

13 04 201813 квітня 2018 року в приміщенні Кагарлицького міськрайонного відділу з питань пробації представником Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юрисконсультом Дядченко Оленою Петрівною було проведено профілактичні бесіди із особами молодіжного віку. Бесіди проводились на тему безпечних та ефективних методів планування сім`ї.

Профілактичні бесіди із особами молодіжного віку

23 03 201823 березня 2018 року в приміщенні Кагарлицького міськрайонного відділу з питань пробації представниками Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юрисконсультом Дядченко Оленою Петрівною та психологом Михинею Тетяною Юріївною було проведено профілактичні бесіди із особами молодіжного віку на тему насильства щодо жінок.

Профілактичні бесіди

16 03 201816 березня 2018 року в приміщенні Кагарлицького міськрайонного відділу з питань пробації юрисконсультом Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Дядченко Оленою Петрівною, було проведено профілактичні бесіди із особами молодіжного віку на тему домашнього насилля. Під час заходу їм було надано буклети та плакати на дану тематику.

Інформування населення

13 03 201813 березня в приміщенні Кагарлицького районного центру зайнятості працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді поінформували осіб, які перебувають на обліку про запровадження в громаді послуги сімейного патронату.

Детальніше...

     Проведені профілактичні бесіди

26 02 2018 1023 лютого 2018 року в приміщенні Кагарлицького міськрайонного відділу з питань пробації представником Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юрисконсультом Дядченко Оленою Петрівною були проведені профілактичні бесіди із особами молодіжного віку.

Детальніше...

Участь у засіданні комісії з питань захисту прав дитини

26 02 2018 926 лютого директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Невдобенко та фахівець із соціальної роботи Ніна Трипуз взяли участь у засіданні комісії з питань захисту прав дитини, який проходив під головуванням заступника голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлани Синюк.

Детальніше...

Робоча зустріч

22 12 201722 грудня 2017 року в приміщенні Кагарлицького міськрайонного відділу з питань пробації в.о. начальника Кагарлицького МРВ з питань пробації Салій Євгеній Григорович, інспектор Романець Оксана Анатоліївна спільно з представником Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юрисконсультом Дядченко Оленою Петрівною, провели робочу зустріч по підведенню підсумків роботи за рік.

Детальніше...

Cемінар-навчання на тему «Протидія домашньому насильству»

08 12 201708 грудня в приміщенні Кагарлицької райдержадміністрації віце-президент громадської організації "Ла Страда-Україна" Ольга Калашник та директор департаменту національних «гарячих» ліній Альона Кривуляк провели семінар-навчання на тему «Протидія домашньому насильству». У заході взяла участь заступник голови адміністрації Світлана Синюк, директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Алла Невдобенко, начальник служби у справах дітей та сім'ї РДА Лідія Прохоренко, голови та представники сільських громад, соціальні педагоги, психологи навчальних закладів району. 

Детальніше...

Додаткова інформація