«Патронатна сім’я: дітям – родина, патронатним вихователям – стаж та заробітна плата»

26 02 2019Такою була тема зустрічі в районному центрі зайнятості, що відбулась 26 лютого 2019 року. У рамках інформаційної кампанії з популяризації сімейних форм виховання та пошуку кандидатів у патронатні вихователі працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіли присутнім про патронатні родини як альтернативу притулків та інтернатів.

Під час зустрічі обговорювались питання: що таке патронатна сім’я, хто може бути патронатним вихователем та його помічником. Визначали також категорію дітей, які можуть бути влаштовані до патронатної сім’ї. Наголошувалося на тому, що патронатний вихователь буде отримувати офіційну заробітну плату від держави, а в його трудовій книжці буде відповідний запис та нараховуватиметься трудовий стаж.