Нарада-навчання

16 04 201916 квітня 2019 року на базі Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відбулася нарада-навчання, в якій взяли участь працівники Кагарлицького районного, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фахівці із соціальної роботи та директори сільських центрів СССДМ.

Нарада-навчання була спрямована на підвищення обізнаності працівників щодо забезпечення найкращих інтересів дитини, формування компетентності спеціалістів щодо якісного забезпечення виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу. Також було висвітлено інформацію щодо запобігання та протидії домашньому насильству.

16 04 2019 2